(9.06 MB) Download ���������� ���������������� ������������ 2022 ������������ �������������� MP3 - Best Songs

���������� ���������������� ������������ 2022 ������������ ��������������

The search outcomes of ���������� ���������������� ������������ 2022 ������������ �������������� on the plateaudesglieres.info website, are probably the very best that people present from Best Songs. which ����������-����������������-������������-2022-������������-�������������� mp3 has information from 06:36 and 53,446 and PT6M36S and by Top Channel Albania. find a whole lot more besides Portokalli, 4 Dhjetor 2022 - Familja Astari ( Tek Dentisti ) mp3 with this website.

Author By : Top Channel Albania | Posted 2022-12-04 21:15:00 a go

Select the song of ���������� ���������������� ������������ 2022 ������������ �������������� you want to download, if you don't find a song, please search only for artist or song title

List Of ���������� ���������������� ������������ 2022 ������������ ��������������

 Gianni Pirozzo - Si te ne vaje ( Ufficiale 2022 )

Gianni Pirozzo - Si te ne vaje ( Ufficiale 2022 )

By : Official Seamusica
Size : 7.1 MBDownload

About Portokalli 4 Dhjetor 2022 - Familja Astari Tek Dentisti

"Portokalli", spektakli më i madh i humorit në historinë e skenave dhe televizioneve shqiptare, vjen në sezonin e 38-të, me përvojën, energjinë dhe freskinë e tij, duke garantuar sukses të padiskutueshëm. Mbi 1000 shfaqeve ndër 20 vite dhe mijëra e mijëra orëve, mbushur me të qeshura dhe duartrokitje, sezoni i 38-të do të risjellë simbolikën e madhe të semaforit ngjyrë portokalli, i cili prej vitesh na mban në dilemën e ndalimit apo të ecjes përpara. Aktorëve më të shquar të humorit shqiptar do t'ju bashkohen emra dhe personazhe të rinj, që me batutat dhe historitë e tyre, do të bëhen pjesë gazmore e gjithë familja shqiptare këtu dhe kudo ndodhen nëpër botë. Në skenën dhe ekranin e Top Channel ndodh e qeshura! Portokalli po fillon!
Çdo të diel, ora 21:00

Regjisor: Ilir Muhametaj
Moderatorë: Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari dhe Xhemi Shehu

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Public Response On ���������� ���������������� ������������ 2022 ������������ ��������������